SQP25AJB-510R
MFR.Part #
SQP25AJB-510R
JLCPCB Part #
C1408117
Package
Plugin,60x14mm
Description
-55℃~+155℃ 25W 510Ω Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,60x14mm Through Hole Resistors ROHS