FMP100FTE52-51R1
MFR.Part #
FMP100FTE52-51R1
JLCPCB Part #
C3511734
Description
-55℃~+155℃ 1W 51.1Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS