AT0805DRD0723K2L
MFR.Part #
AT0805DRD0723K2L
JLCPCB Part #
C2139108
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 23.2kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS