FMP200FBF52-1R65
MFR.Part #
FMP200FBF52-1R65
JLCPCB Part #
C1384684
Description
-55℃~+155℃ 1.65Ω 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS