FMF-50FTF52-200R
MFR.Part #
FMF-50FTF52-200R
JLCPCB Part #
C3408589
Description
-55℃~+155℃ 200Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS