FKN-25FR-52-3R9
MFR.Part #
FKN-25FR-52-3R9
JLCPCB Part #
C19420215
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-40℃~+155℃ 250mW 3.9Ω Wirewound Resistor ±1% ±350ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS