FKN100JR-73-24R
MFR.Part #
FKN100JR-73-24R
JLCPCB Part #
C1762113
Description
-40℃~+155℃ 1W 24Ω Wirewound Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4.6xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS