FCR2WSJT-52-43R
MFR.Part #
FCR2WSJT-52-43R
JLCPCB Part #
C1385985
Description
-350ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 2W 43Ω Carbon Film Resistor ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS