FCR200JR-73-82R
MFR.Part #
FCR200JR-73-82R
JLCPCB Part #
C3473696
Description
-55℃~+155℃ 2W 82Ω Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS