CFR-50JT-52-3K9
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
CFR-50JT-52-3K9
JLCPCB Part #
C1372763
Package
Plugin,D3.3xL9mm
Description
-500ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 3.9kΩ 500mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS