CFR-50JR-52-180K
MFR.Part #
CFR-50JR-52-180K
JLCPCB Part #
C1753609
Description
-55℃~+155℃ -700ppm/℃~0ppm/℃ 180kΩ 500mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS