CFR-12JR-52-240K
MFR.Part #
CFR-12JR-52-240K
JLCPCB Part #
C3571912
Description
-55℃~+155℃ -700ppm/℃~0ppm/℃ 167mW 240kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS