CFR-12JR-52-10K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
CFR-12JR-52-10K
JLCPCB Part #
C3487025
Package
Plugin,D1.9xL3.4mm
Description
-500ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 10kΩ 167mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS