CFR50SJT-52-15K
MFR.Part #
CFR50SJT-52-15K
JLCPCB Part #
C3375843
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-500ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 15kΩ 500mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS