CFR100JT-52-300K
MFR.Part #
CFR100JT-52-300K
JLCPCB Part #
C3470285
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 300kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS