AT1206DRE07220KL
MFR.Part #
AT1206DRE07220KL
JLCPCB Part #
C4067223
Description
-55℃~+155℃ 220kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS