AT1206DRE0712R7L
MFR.Part #
AT1206DRE0712R7L
JLCPCB Part #
C4271691
Description
-55℃~+155℃ 12.7Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS