RT1210WRD07226RL
MFR.Part #
RT1210WRD07226RL
JLCPCB Part #
C4027297
Description
-55℃~+125℃ 226Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS