AT1206CRD0712K4L
MFR.Part #
AT1206CRD0712K4L
JLCPCB Part #
C857641
Description
-55℃~+155℃ 12.4kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS