AF164-FR-07165RL
MFR.Part #
AF164-FR-07165RL
JLCPCB Part #
C1738731
Package
0603x4
Description
165Ω 4 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS