RT2512BKE074K87L
MFR.Part #
RT2512BKE074K87L
JLCPCB Part #
C4341434
Description
-55℃~+125℃ 4.87kΩ 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS