AT0805DRD07619KL
MFR.Part #
AT0805DRD07619KL
JLCPCB Part #
C4231695
Description
-55℃~+155℃ 125mW 619kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS