RT0805FRD0714R3L
MFR.Part #
RT0805FRD0714R3L
JLCPCB Part #
C4209685
Description
-55℃~+155℃ 125mW 14.3Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS