AT0805DRD07220RL
MFR.Part #
AT0805DRD07220RL
JLCPCB Part #
C6862987
Description
-55℃~+155℃ 125mW 220Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS