AT0805CRD07866KL
MFR.Part #
AT0805CRD07866KL
JLCPCB Part #
C1693771
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 866kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS