AT0805CRD07340KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AT0805CRD07340KL
JLCPCB Part #
C4151192
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 340kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS