AT0603FRE071K87L
MFR.Part #
AT0603FRE071K87L
JLCPCB Part #
C20144578
Description
-55℃~+155℃ 1.87kΩ 100mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS