MFR200FBF73-180K
MFR.Part #
MFR200FBF73-180K
JLCPCB Part #
C1389661
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS