AT0603DRE071K87L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AT0603DRE071K87L
JLCPCB Part #
C4163826
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.87kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS