AT0603DRE07105RL
MFR.Part #
AT0603DRE07105RL
JLCPCB Part #
C4045523
Description
-55℃~+155℃ 100mW 105Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS