AHA25AFB-4K64
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AHA25AFB-4K64
JLCPCB Part #
C1568331
Package
Plugin
Description
25W 4.64kΩ Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS