AC1206FR-0716R2L
MFR.Part #
AC1206FR-0716R2L
JLCPCB Part #
C229348
Description
-55℃~+155℃ 16.2Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS