AT0603DRD0748R7L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AT0603DRD0748R7L
JLCPCB Part #
C856320
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 48.7Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS