AT0603CRD07481RL
MFR.Part #
AT0603CRD07481RL
JLCPCB Part #
C2140734
Description
-55℃~+155℃ 100mW 481Ω 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS