TC124-FR-07154KL
MFR.Part #
TC124-FR-07154KL
JLCPCB Part #
C1732633
Description
154kΩ 4 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS