AT0603BRE074K32L
MFR.Part #
AT0603BRE074K32L
JLCPCB Part #
C20144528
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.32kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS