AA0603FR-0710K7L
MFR.Part #
AA0603FR-0710K7L
JLCPCB Part #
C4228298
Description
-55℃~+155℃ 10.7kΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS