AT0603BRE072K94L
MFR.Part #
AT0603BRE072K94L
JLCPCB Part #
C5590719
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.94kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS