AT0603BRD07475RL
MFR.Part #
AT0603BRD07475RL
JLCPCB Part #
C855868
Description
-55℃~+155℃ 100mW 475Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS