AT0402FRD073K9L
MFR.Part #
AT0402FRD073K9L
JLCPCB Part #
C6466572
Description
-55℃~+155℃ 3.9kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS