AT0402DRE0766K5L
MFR.Part #
AT0402DRE0766K5L
JLCPCB Part #
C4123398
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 66.5kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS