AT0402DRE074K87L
MFR.Part #
AT0402DRE074K87L
JLCPCB Part #
C851586
Description
-55℃~+155℃ 4.87kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS