AR0805FR-0757R6L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AR0805FR-0757R6L
JLCPCB Part #
C5554812
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 57.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS