AR0805FR-0742R2L
MFR.Part #
AR0805FR-0742R2L
JLCPCB Part #
C4180743
Description
-55℃~+155℃ 125mW 42.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS