AR0805FR-0724R9L
MFR.Part #
AR0805FR-0724R9L
JLCPCB Part #
C4213574
Description
-55℃~+155℃ 125mW 24.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS