AR0805FR-071R91L
MFR.Part #
AR0805FR-071R91L
JLCPCB Part #
C4130754
Description
-55℃~+155℃ 1.91Ω 125mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS