AHP50AJB-0R82
MFR.Part #
AHP50AJB-0R82
JLCPCB Part #
C1568731
Description
50W 820mΩ Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS