AHP50AJB-0R62
MFR.Part #
AHP50AJB-0R62
JLCPCB Part #
C1568735
Description
50W 620mΩ Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS