AHP500FB-91R
MFR.Part #
AHP500FB-91R
JLCPCB Part #
C1568062
Description
5W 91Ω Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS