AHA80AFB-9R09
MFR.Part #
AHA80AFB-9R09
JLCPCB Part #
C1569147
Description
80W 9.09Ω Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS